De programmering
Hieronder wordt de hele weekprogrammering weergegeven. U kunt dit bestand gebruiken en aanpassen voor uw website.
Zie map /programmering.

Bekijk de programmering van:
zondag
maandag
dinsdag
woensdag
donderdag
vrijdag
zaterdag

Open de weekdag in een aparte pagina. (zie PHP script showday.php in dze map)

zondag
00:00 Classics & Hits
10:00 Uitzending gemist Gevoel voor Muziek
12:00 Uitzending gemist Hitarchief met Ed Verhage
14:00 Uitzending gemist Robert Tillmanshow
15:00 Classics & Hits
16:00 Uitzending gemist De Nederpoppers
17:00 Classics & Hits
18:00 Uitzending gemist Jesp On Air
20:00 Classics & Hits
21:00 Jazz n Soulmates
22:00 Gevoel voor Muziek


maandag
00:00 Classics & Hits
07:00 Wekker Exxact (ma)

09:00 Uitzending gemist Exxact Goud (ma)
10:00 Uitzending gemist Coffee With Friends (ma)
12:00 Classics & Hits
15:00 Uitzending gemist Met Van Mill door de middag (ma)
17:00 Classics & Hits
18:00 Uitzending gemist Breuk in de Avond
20:00 Classics & Hits
23:00 De Late Avond


dinsdag
00:00 Classics & Hits
07:00 Wekker Exxact (di)
09:00 Uitzending gemist Exxact Goud (di)
10:00 Uitzending gemist Coffee With Friends (di)
12:00 Classics & Hits
19:00 Uitzending gemist Hart voor Barendrecht (zomerstop)
20:00 Uitzending gemist Podium Vis
22:00 Classics & Hits
23:00 De Late Avond


woensdag
00:00 Classics & Hits
07:00 Wekker Exxact (wo)
09:00 Uitzending gemist Exxact Goud (wo)
10:00 Uitzending gemist Coffee With Friends (wo)
12:00 Classics & Hits
15:00 Uitzending gemist Met Van Mill door de middag (wo)
17:00 Classics & Hits
19:00 Uitzending gemist Paul & Jim
21:00 Classics & Hits
23:00 De Late Avond


donderdag
00:00 Classics & Hits
07:00 Wekker Exxact (do)
09:00 Uitzending gemist Exxact Goud (do)
10:00 Uitzending gemist Coffee With Friends (do)
12:00 Classics & Hits
19:00 Uitzending gemist Sportcafe
20:00 Uitzending gemist Exxact Live!
21:00 Uitzending gemist Jazz n Soulmates
22:00 Classics & Hits
23:00 De Late Avond


vrijdag
00:00 Classics & Hits
07:00 Wekker Exxact (vr)
09:00 Uitzending gemist Exxact Goud (vr)
10:00 Uitzending gemist Coffee With Friends (vr)
12:00 Classics & Hits
15:00 Uitzending gemist Met Van Mill door de middag (vr)
17:00 Uitzending gemist Cafe van t Hof
19:00 Uitzending gemist Weekendstart
21:00 Uitzending gemist Feel Good Friday
23:00 De Late Avond


zaterdag
00:00 Classics & Hits
10:00 Uitzending gemist Weekendmixx
12:00 Uitzending gemist Zaterdagmiddag Live
In samenwerking met RTV Albrandswaard, RTV Lansingerland en Radio Rijnmond
14:00 Classics & Hits
20:00 Uitzending gemist Sound Department
22:00 Uitzending gemist Toffe Peren
in samenwerking met RTV Albrandswaard